VISUAL NOVEL | RPG | Light Novel | Assets

Neden Visual Novel?


"Visual Novel (VN)" bildiğiniz üzere Türkçe'de "Görsel Roman" anlamına gelmektedir. Ancak VN, sadece resimli bir roman olmaktan öte, bize seçimler sunarak oyunu yönlendirmemize imkan tanıyarak romanlarda gördüğümüz o tek tip hikaye kurgusundan uzaklaşmamızı ve baş kahraman olarak hikayeyi deneyimlememizi sağlar. Diğer bir deyimle bizi gerçek anlamda oyunun içine çeker. Ayrıca Visual Novel'lerin müzikleri ve görselleri bu hikayeyi deneyimleme maceramızda hislerimize adeta yön verirken oyunu bizim için daha değerli kılar. Hatta bazı VN'leri oynadıktan sonra aynı hisleri yaşamak için müziklerini dinlememiz bile oynadığımız zamanki duyguları tekrar deneyimlememizi sağlayabilir. Bu özellikleriyle de Visual Novel'ler bizleri sanatsal bir dünyaya çekerler...


 Peki biz neden Visual Novel'leri çevirmeyi seçtik? Çünkü yukarıda da bahsettiğimiz o zengin kültürü, sanatı ve maceraları herkesle paylaşmak istediğimiz için. Aynı zamanda bu oyunların ülkemizde okuma kültürünü arttıracağını düşünüyor ve yeni bir kültür kazandırmak için de faydalı olacağını umut ediyoruz. Ayrıca bu oyunları oynadıktan sonra kendi oyununu yapmak isteyen tüm dostlarımıza bir ilham olabilmek bizim için büyük bir gurur kaynağı olacaktır. Bu yüzden uzun çeviriler yapmak, kodlarla adeta savaş vermek, çizimler ve müziklerle tüm zorlukları üstlenerek elimizden gelen en iyi oyunları sizlerle paylaşmak gibi zor ve uzun bir yol bizleri bekliyor. Siz oyun severlere bize bu yolda eşlik ettiğiniz, ilham kaynağı olduğunuz ve destek verdiğiniz için sonsuz teşekkür ederiz!


Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. Tools high precision machining may be manipulated along three to five axes, and they are used to remove material from a inventory piece to form a product or half. CNC machining is extremely environment friendly over traditional machining as a result of|as a outcome of} it's sooner and has a a lot decrease margin of error per half. In traditional machining, a talented machinist operates a machine, removing or forming metal. This is done according to specs supplied by designers and engineers, often via an engineering drawing or blueprint.

    YanıtlaSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)